Aktualności

  • home
  • /
  • Aktualności
ilustracja

Pamagamy

W długą podróż do Republiki Mali popłynął kontener z pomocą humanitarną, w którym znalazł się m.in. sprzęt medyczny, sprzęt sportowy, zabawki, leki, materiały szkolne oraz komputery. Pomoc trafi do malijskich dzieci przez fundację Pani Prezydentowej.

Dziękujemy również Fundacji Okuliści dla Afryki oraz Komitetowi Rozwoju Zagłębia.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby pomóc malijskim dzieciom.

Dziękujemy Panom: Robertowi Koćmie, doradcy Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Ryszardowi Woźniakowi z firmy Wader-Woźniak Sp. z o.o., Wicestaroście Będzińskiemu Emilowi Bystrowskiemu, Grzegorzowi Wacławikowi Prezesowi Komitetu Rozwoju Zagłębia, Tomaszowi Sołtysikowi Prezesowi MZUM Dąbrowa Górnicza, Mariuszowi Wilczkowi z firmy Will Trans sp.z  o.o., oraz Stanisławowi Cuberowi, a także Tomaszowi Skłodowskiemu z firmy Skłodowscy sp.  z o.o.

Szczególnie chciałabym podziękować moim przyjaciołom: Wojtkowi Dudzie - bez którego to przedsięwzięcie nie miałoby szansy realizacji, Ani Trzcionka-Szajnie, Prezesowi spółki Ordo Trading, że wytrzymała tyle czasu z pełnymi magazynami i ciągłymi niezapowiedzianymi transportami, oraz Ernestowi i Heniowi za pomoc przy załadunku.

Ada Nurzyńska, Klaster For Africa (relacja poliniżej)

zobacz